Варіанти оплати в інтернет-магазині Гамма Компонент

Оплата

Варіанти оплати в інтернет магазині Гамма Компонент

Оплатити оформлене в нашому інтернет-магазині замовлення Ви можете будь-яким зручним способом:

  • Готівка.

Товар оплачується в національній валюті при самовивозі товару з офісу, а також при отриманні товару в пунктах видачі перевізників.

  • На картковий рахунок.

Оплату можна здійснити, сплативши замовлення банківською картою * Visa або MasterCard. Оплати проводяться наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "спосіб оплати потрібно вибрати «Оплата на карту». Отримати товар, оплачений платіжною карткою можна після попереднього підтвердження оплати менеджером, а також надавши чек про оплату в електронному або роздрукованому вигляді.

* Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України.

  • Liqpay CHECKOUT

При виборі даного способу оплати здійснюється перехід на сторінку liqpay.ua, де є можливість вибору: оплатити через Приват24 (у тому числі за допомогою зчитування QR коду); оплатити через Google Pay; оплатити, вносячи реквізити банківської картки.

* Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України.

  • Безготівковий розрахунок з ПДВ і без ПДВ.

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину на електронну пошту висилає рахунок-фактуру, який покупець зможе оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку компанії. Для юридичних осіб надається пакет всіх необхідних документів. Зверніть увагу на те, що при виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива тільки після надходження коштів на розрахунковий рахунок.

  • Післяплатою.

Оплата здійснюється в національній валюті після перевірки комплектації посилки на відповідність замовленню. Звертаємо Вашу увагу, що при отриманні посилки і оплаті у відділенні компанії перевізника або у кур'єра покупець підписує Акт прийому-передачі, яким підтверджується факт перевірки посилки на відповідність замовленню, а також погоджується із зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не має претензій до інтернет-магазину і компанії перевізнику. При накладеному платежі передоплата становить 100 грн., які можна оплатити на картковий рахунок.

Мінімальна сума замовлення 100 грн.

Ми працюємо як з передоплатою, так і з відстрочкою платежу (Для постійних клієнтів). Надаємо всі необхідні супровідні та бухгалтерські документи.