Реле JQX-13F, 12VDC, 10A (контакти-3С) купити в Україні

Реле JQX-13F, 12VDC, 10A (контакти-3С)

Модель: G-17128
Наявність: На складі

 • К-во

  Цена

  1 шт.

  73.19 грн.

  10 шт.

  58.55 грн.

  40 шт.

  53.67 грн.


Общая сумма: 73.19 грн.

З'ясувати оптову ціну


Стислі характеристики
Вихідна напруга 12 V
Номінальна напруга котушки 250 V
Вхідна напруга 220 V
Номінальний струм 10 А
Кількість замикаючих контактів 1
Кількість перемикаючих контактів 3
Кількість полюсів 2
Кількість розмикаючих контактів 14
Тип SPDT
Тип контактора 3C
Всі характеристики


 

 Реле

Реле є високонадійним комутаційним пристроєм, що з'єднують або роз'єднуючим, електричну або електронну схему при зміні вхідних величин струму. Активно використовується в електричній техніці за рахунок своєї надійності. Основною особливістю є різні варіації виконавчого механізму.

Реле мають наступні характеристики і відповідають ціновим позиціонуванням на ринку даного продукту. Відмітна особливість запобіжників – максимальний струм комутації сягає до 10А, а номінальна напруга котушки 250В. Робоча температура від -30°С до 60°С.

Реле може комутувати, як слабкострумові ланцюга, так і більш потужні ланцюга. Подача невеликого електричного потенціалу на котушку, змушує замикати або розмикати контакти. Розрізняють реле за принципом дії (електромагнітні, теплові, магнитоэлектрические, напівпровідникові, індукційні), за вступнику параметру, що викликає спрацьовування КУ (від струму від напруги, від потужності, від частоти), за принципом впливу на керуючу частину пристрою (контактні, безконтактні).

Діапазон використання даних пристроїв досить різноманітний. З найбільш затребуваних напрямків слід виділити наступні:

 1. Електротехніка.
 2. Системи безпеки.
 3. Автомобіль.
 4. Автоматика індустріального призначення і т. д.

Реле являє собою котушку, що складається з немагнітної основи, на яку намотано дріт з міді з тканинної або ж синтетичної ізоляцією і металевого сердечника в середині котушки, що в цілому становить електромагніт. Ще в приладі є пружини, якір, сполучні складові і пари контактів.

 

Країна виробник

Китай

Тип харчування

AC

Кількість полюсів

2

Максимальний струм комутації

10А

 

Робоча температура

(-30°С 60°С)

Кількість перемикаючих контактів

3

Кількість замикаючих контактів

1

Кількість розмикальних контактів

14

Макс. напр. комутації

220 АС

Тип контактора

3C

Макс. напр. комутації

12DC

Номінальна напруга котушки

250В

Тип реле

SPDT

 

 

Ми протягом тривалого часу працюємо на ринку України і за цей період набули гарну репутацію серед клієнтів, що в свою чергу дозволяє займати лідируючі позиції серед конкурентів по продажу реле будь-яких модифікацій. Крім цього, в нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати інші продукти різного призначення: колодки під реле, термостати і термопредохранители, резистори, запобіжники, а ще різні види акумуляторних затискачів, які будуть потрібні при приготуванні або ж лагодження невеликий і солідної домашньої техніки, промислових агрегатів, виробничих рядів. Плюс до всього цього у нас найширший вибір освітлювальних пристроїв, прожекторів, світлодіодних модулів, блоків живлення, світлодіодної стрічки і неону, а також все, що необхідно для включення і управління led стрічкою і неоном.

Умови роботи. Ми співпрацюємо не лише з підприємствами, ще в цей список входять виробники обладнання різного призначення, сервіси, торгові організації, роздрібні клієнти. З цих причин для кожного клієнта у нас передбачено спеціальну пропозицію.

Крім цього, варто зазначити, що ми здійснюємо прямі поставки в Україну. Це дозволяє дропшипперам при співпраці отримувати більш вигідну суму на продукцію і економити час на доставку товару. Таким чином, вам не потрібно обтяжувати себе необхідністю пошуку складу під свою продукцію. При цьому, відправка товару здійснюється без посередництва, від вашого імені. Ви отримаєте законної прибуток і заощаджений час, а клієнт своє замовлення.

Гарантія якості. Репутація дуже багато чого коштує, тому ми дорожимо нею, у зв'язку з чим, перед самою продажем, кожен товар проходить спеціальну перевірку, яка необхідна для підтвердження якості. Крім цього, на нашу продукцію передбачена гарантія.

Консультації. Менеджери компанії завжди раді відповісти на виниклі питання. Клієнт гарантовано отримає професійну допомогу у виборі виробів з нашого асортименту, виходячи з його вимог. Менеджери осведомят про наявність товару на складі, його характеристики і розкажуть, як буде здійснюватися доставка.

Оплата. Продукцію, яку ви купуєте у нас, можна оплатити готівковим і безготівковим розрахунком, або післяплатою.

Доставка. «Гамма-компонент» здійснює доставку продукції по всій Україні у співпраці з логістичними компаніями Нова Пошта Нічний Експрес, однак у деяких випадках, ми можемо вдатися до послуг інших транспортних організацій.

Наш інтернет-магазин успішно займається своєю діяльністю протягом 10 років і за цей період клієнти залишили велику кількість відгуків, які служать підтвердженням нашої сумлінності. Ми не тільки продаємо високоякісний товар за розумною ціною, але і виконуємо доставку по всій території України, що робить співпрацю гранично вигідним!

Ось деякі параметри: ; Вхідна напруга: 220 V; Вихідна напруга: 12 V; Кількість замикаючих контактів: 1; Кількість перемикаючих контактів: 3; Кількість полюсів: 2; Максимальна робоча температура: 60°С; Мінімальна робоча температура: -30°С. Більш детально дивіться на закладці: Характеристики.

Як отримати товар?

Є два варіанти доставки: самовивіз для киян (при бажанні) зі складу по вул.Ушинського (район радіоринку) за попередньою домовленістю з менеджером по телефону ☎: +38 (093) 120-52-24.

Також для всіх є доставка по Києву і в інші міста (регіони) України Новою Поштою. При замовленні до 15:00 відвантаження в той же день!

Знижки та оптові ціни на товар: Реле JQX-13F, 12VDC, 10A (контакти-3С).
Наш магазин працює за прямими договорами поставки з виробниками. Тому у нас можна купити товар Реле JQX-13F, 12VDC, 10A (контакти-3С) (модель G-17128) за ціною 73.19 грн..

Діють знижки та спеціальні ціни в двох рівнях. При покупці від:

 • 10 шт;
 • 20 шт.

З будь-яких питань телефонуйте ☎: +38 (093) 120-52-24.


Характеристики

Вихідна напруга 12 V
Номінальна напруга котушки 250 V
Вхідна напруга 220 V
Номінальний струм 10 А
Кількість замикаючих контактів 1
Кількість перемикаючих контактів 3
Кількість полюсів 2
Кількість розмикаючих контактів 14
Тип SPDT
Тип контактора 3C
Тип живлення АС
Мінімальна робоча температура -30°С
Максимальна робоча температура 60°С
Увага: HTML не підтримується!
Captcha