Способы получения товара

Доставка

Після того, як ви виберете товар і оформите замовлення, ми протягом 15 хвилин передзвонимо Вам, уточнимо деталі і відправимо покупку в будь-яке місто України зручною для Вас службою доставки.

При замовленні товарів на суму від 1000 грн. будь-який вид доставки здійснюється безкоштовно!

Способи отримання товару:

  • у пункті самовивозу

Адреса самовивозу: м. Київ, вул. Ушинського 40 в БЦ «Домініон». Перед самовивозом необхідно попередньо за 1 годину до приїзду попередити менеджера про приїзд. Час самовивозу з 10: 00 до 18: 00 (Пн-Пт).

  • кур'єрською службою (Адресна доставка)

Доставка здійснюється кур'єрською службою Нової пошти по всій території України. Орієнтовні терміни доставки 2 дні. Приблизну вартість доставки ви можете побачити при оформленні замовлення на сайті. Але варто звернути Вашу увагу на те, що вартість доставки товарів може значно відрізняться в залежності від ваги і габаритів товарів.

  • доставка у відділення транспортної служби Нова Пошта, Нічний Експрес

Здійснюється по всій території України. Орієнтовні терміни доставки 2 дні. Приблизну вартість доставки Ви також можете побачити при оформленні замовлення на сайті. Але варто звернути Вашу увагу на те, що вартість доставки товарів може значно відрізняться в залежності від ваги і габаритів.

Партнерам!

Також для Партнерів надаємо можливість відправки замовлень безпосередньо вашому клієнту від вашого імені. Ви отримуєте свій прибуток, а клієнт - товар.